Kategoriler

Tente

Minimum 185 cm. lik alana uygulanabilir. Tente açılımıı maksimum 350 cm.dir. Fakat bu mesafe maksimum 6 metre boy için geçerlidir. Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

Mafsallı tente adı mafsal; eklem adından gelmektedir. Tentenin bir dirsek gibi hareket eden kollarının dışa doğru düzelerek açılmasıyla olduğundan mafsallı yani eklemli tente adını almıştır.

Mafsallı tente, zarif çizgileri ve ekonomik olması ile dikkat çekmektedir. Zengin renk çeşidi ile kaliteyi bir arada sunmaktadır. Ürün, alüminyum ve paslanmaz metal aksamlara sahiptir. Opsiyonel özellikleri arasında bulunan Somfy uzaktan kumanda 100-150 m mesafeden ürünün kontrol edilmesini sağlar.

Körüklü Tente; konstrüksiyon, özel alüminyum profil ve pres döküm menteşe sistemi ile imal edilir. Körüklü Tente; standart ya da istenilen modellerle yapılabilir.

Körüklü Tente Sistemi; naylon örme ip ile açılıp kapanır. Körüklü model tente sisteminde kullanılan kumaş, güneş ve yağmura karşı mekanda tam koruma sağlarken, tenteniz şık dizaynı, bulunduğu alana ayrı bir görsellik katar. Standart ya da özel tasarım modellerde üretim yapılabilir.

T Model Tente standart olarak yere monte edilir, istenirse tekerlek takılarak özel mermer ağırlıklarla hareketli hale getirilebilir. Taşıyıcı konstrüksiyon, profil çelik boru olup, elektrostatik toz fırın boyalıdır. T Model Tente manuel veya motor ile açılıp kapanır. T Model Tente iki yöne açılım sağlayan, açık alanları güneş ve yağmurdan korumak için geliştirilen bu model, uzun ömürlü kullanıma imkan tanır.

T Model Tente, çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alan gölgelendiren bu sistem, daha çok büyük bahçeler için uygundur.

Sabit Tente; dış cephe ve iç mekanlarda, kapı ve pencere üzerine uygulanan, mekanlara görsel zenginlik katan, yağmur ve güneşten korunmak için üretilen tenteler, mimari çizimlerinize uygun ölçülerde özel üretilir.

Dekoratif Tenteler, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir.

Dekoratif Tenteler, cephelerde estetik amaçlı kullanımları yanında, yağmur ve güneşten korunmak maksadıyla da kullanılan bu sistemler; tasarım detayları, proje sahibinin yönlendirmesi ile estetik, fonksiyonellik ve ekonomiklik ilkeleri doğrultusunda yapılır.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
Ata Mah. Astis Yapı Koop. Tralles Bulvarı No:2/E Efeler / AYDIN
0256 231 09 22
bilgi@guruntente.com
www.didimdetenteci.com ©
X